Sultan Motel Logo
Turkce English Deutsch Magyar
BURÇİN KARAGÖZ - 18.01.2007
2000 SENESİNDE TATİLİMİ YAPTIĞIM BU YER GERÇEKTEN BEKLENTİLERİMİN ÇOK ÜSTÜNDE BİR YERDİ.SAHİPLERİNE TEŞEKKÜR EDERİM....


Sayfa:1 2 3 4 5 
Yorumunuzu bırakmak için tıklayın

 Yigit Ozan Celik4.08.2014 
 huzur dolu bir tatil deneyimi olarak nitelendirebilecegim sultan moteldeki tatilimde hizmet kalitesi en üst düzeydeydi özellikle isletme sahibi Ümit bey'in annesi tarafindan hazirlanan temiz ve son derece lezzetli yemekler bir harikaydi. Tekrar gidecegimden eminim.

 mehmet ali tabak29.05.2013 
 sakin,samimi,temiz bir ortam arayanlar için fevkalade bir yer. fiyatları da gayet makul tekrar gidebilmek için sabırsızlanıyorum teşekkürler sultan motel.

 sinem becerir25.04.2013 
 muhteşem bir yer geçen sene istanbuldan ilk durağımızdı. gezerek dönmeyi planladığımız tatilimiz boyunca sultan motele geri dönelim diye sayıkladık :) ümit Bey'in misaifrperverliği annesinin yaptığı harika yemekler. özelliklede dereotlu havuçlu çorbasını 1 senedir anlatmakdan bıkmadım. ayrıca tarifini almama rağmen o lezzetide tutturamadım. balık yemediğim için evdeki yemeklerini paylaşmayı teklif eden sıcacık bir aileler. yeniden mutlaka görüşeceğiz.

 turgut kublay26.07.2009 
 Fethiye'ye ilk defa gittim ve birçok hotelde kalmıştım ama Sultan Motelde kalmaya değer. Ümit beye de burdan teşekkürlerimi gönderiyorum. Tekrar görüşecez inşallah :)) hele annelerinin yaptığı yemeklere bayıldım.

 AYLİN & OZAN18.07.2009 
 Gezmeyi seven bir çiftiz. Birçok yer gördük; Fethiye'yi doğasından dolayı tercih etmiştik. Mütevazi bir tatil düşündüğümüz için ve arkadaşımızın tavsiyesi ile gelmiştik. Fakat otelin manzarası, odaların otantikliği, aile işletmesi olmasından kaynaklanan samimi ortam tam anlamıyla bizi dinlendirmeye yetti. Ama daha uzun süre bu keyfi yaşamak isterdik. Eva&Ümit & Eser & Eser'in eşi Ayşegül ve annelerine teşşekkür ederiz ilgilerinden dolayı... Umarım seneye tekrar görüşürüz…

 ERDEMİR AİLESİ8.07.2009 
 Şimdiye kadar birçok büyük otelde ailece tatil yaptık. Dedik ki farklı bir tatil yapalım ve doğa cenneti Fethiye'ye gidelim. Aradık taradık sultan motel diye bir yer bulduk, ufak bir aile oteli. Eh dedik idare eder, girdik yerleştik. Aslında biraz istemeye istemeye geldik. Sonra etrafı incelemeye başladık. Hatta kusurda aradık, ama nafile. Çam ağaçlarının içinde kocaman bir havuzu olan bir yer. Odalar tertemiz ve düzenli. Akşamlarını hiç sormayın, Canan ablanın yaptığı yemeklerin tadına doyum olmuyor. Tabiki sundurmanın altındaki çay keyfi. İnsan diyor ki; şimdiye kadar neden böyle bir tatil düşünmedik. Ama öğreniyoruz işte. Tam bir keyif yeri burası, ve ilk geldiğim günkü düşüncelerim içinde ayrıca buradaki arkadaşlardan özür dilerim. Şuan 3. gecemiz burada ve hafta sonu ayrılıyoruz buradan. Ama bir yanımız kal diyor, napalım bir sonraki sene tekrar ve takrar gelicez artık. Tabi seneye geldiğimizde, Ümit ve eşi Eva'nın yeni bebeklerinide sevmiş olucaz artık. Neyse kısaca tatil yapmak isteyen arkadaşların doyumsuz tatil yapabilecekleri ve unutulmaz akşamlar yaşayacakları ufak şirin bir yer burası, benden demesi..... herkese duyrulur. 08-07-2009

 zeynep27.06.2009 
 güzel bir tatildi. Teşekkürler.

 sevgi demir16.06.2009 
 En güzel tatili bu şirin motelde yaptım.. gerçekten çok sevimli bir yer kesinlikle insan huzur buluyor.. Bunaltan sıcaklardan uzakta doğal serinlik getiren doğayla iç içe bir yer.. Tatil deyince ilk aklımda gelen yer sultan motel.. Otelden çok daha rahat ve muhteşem bir yer.. :)

Sayfa:1 2 3 4 5